Zkušenosti, znalosti & energie do projektů.

The workspace table image
Vedení projektů

Zajistíme realizaci vašeho projektu. Máme zkušenosti s vytvářením nových produktů a jejich uvedením na trh, zakládali jsme firmy, budovali týmy. Zorganizujeme práci, aby se věci začaly dít směrem k cíli.


Začneme tím, že si vyjasníme váš záměr, odsouhlasíme rozsah projektu, termíny a rozpočet. Následně sestavíme realizační tým, určíme role a vytvoříme projektový plán. Ze zkušenosti víme, že úspěch projektu je závislý na kvalitní komunikaci. Budeme dbát na to, aby každý člen týmu věděl, co a kdy se od něj očekává. S vámi jako zadavateli projektu nastavíme pravidelné kontrolní milníky. Staneme se projekťáky vašeho záměru a postaráme se o to, aby byl naplněn.


Reference:

Vytvoření platební brány PayMyway a její uvedení na trh

Založení pobočky ve Švýcarsku pro ABRA Software

Vytvoření sítě Science Café Czech Republic

Konzultace

Budeme partnery pro vaše rozhodování. Pomůžeme vám s průzkumem a analýzou trhu, získáme nezávislou zpětnou vazbu. Máme zkušenosti s vytvářením strategií a akčních plánů pro jejich naplnění. Pomůžeme vám navrhnout strategii, připravit obchodní model, specifikaci produktu, komunikační plán.


Reference:

Restart hudební služby Youradio

Zahraniční expanze společnosti ABRA Software

Transformace a budování Nadačního fondu Neuron

Marketingové a náborové konzultace pro Horton International

Vývoj chatbotů

Chatboty mohou být užitečné nástroje pro zákaznický servis, obchod a marketing. Pokud chcete chatboty vyzkoušet, rádi pro vás navrhneme a vytvoříme chatbota pro web a Facebook Messenger.


Pokud si ještě nejste jistí, zda jsou chatboty to pravé pro vás, dejte nám vědět. Zorganizujeme pro vás workshop, na kterém vám představíme příležitosti a existující ukázková řešení pro využití chatbotů.


Reference:

Projekty chatbotů a voicebotů pro zákazníky GoodAI Applied a GoodAI Digital v České republice a na Slovensku

Prago - virtuální průvodce Prahou

Chatbot pro obchod a marketing Lukybot

Chatbot pro neziskový projekt Science Café

Švejkobot – pocta Jaroslavu Haškovi a jeho dobrému vojáku Švejkovi